Неділя
28.04.2024
01:54
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Рибництво,література по рибоведенні,статті
Головна Реєстрація Вхід
Каталог статей »
Меню сайту

Вхід на сайт

Категорії розділу
Статті по рибоведенні [6]
Транспортування живої риби [0]
Посадка живої риби в водойму [0]
Основи товарознавства( всім рекомендую) [3]
Вирощування риби в басейнах [1]
Вирощування риби в УЗВ [1]
Створення рибної ферми [1]
Харчування риби [1]
Ставки [1]

Пошук по сайту

Головна » Статті » Створення рибної ферми

створення рибної ферми
Посібник для створення рибної ферми 

Так, що ж потрібно для того, щоб у вас з'явилася своя рибоводная ферма? Перше і, мабуть, найголовніше - бажання займатися рибальством. Існує приказка: я хочу - значить, я можу. Якщо у вас з'явилося сильне бажання розводити рибу, то воно допоможе вам подолати всі об'єктивні і суб'єктивні труднощі, які зустрінуться на цьому шляху. 

Друга умова - наявність деякого початкового капіталу, розмір якого залежить від амбіцій фермера і можливого обсягу виробленої продукції. При цьому слід мати на увазі, що, незважаючи на досить високу рентабельність, рибництво відноситься до так званих довгоциклових виробництв і вкладені гроші не дають швидкої віддачі. Потрібно приготуватися до того, що, крім основних витрат на будівництво ставків, гідроспоруд і т.д. і поточних витрат на корми, посадковий матеріал і т.п., продукція і, отже, гроші за неї можуть бути отримані тільки приблизно через півроку або рік після початку експлуатації господарства. Виняток становить організація платного любительського рибальства на водоймі. Така форма ведення господарства може бути однією з найбільш дешевих і вигідних, а також одночасно на перших порах послужити джерелом накопичення початкового капіталу для подальшого будівництва товарної рибоводной ферми. Знати про це необхідно, особливо у випадку взяття кредиту в банку на будівництво ферми. 

Третя умова. Ми живемо в століття ринкових відносин, тому це заняття повинне приносити прибуток. Навіть якщо ви будете покривати збитки від рибництва доходами від інших видів діяльності, задовольняючи тільки свій інтерес, але, не наповнюючи при цьому гаманець, рано чи пізно ваш інтерес пропаде. Тому потрібно відразу прорахувати всі можливі варіанти ведення рибного господарства і вибрати найбільш раціональний, приносить найбільший прибуток при найменших витратах. 

За часів планової економіки держава дотувало виробництво рибної продукції, її ціна в магазинах була нижчою від собівартості, тому попит на неї був підвищений. Зараз головною турботою фермера стає: як вигідно продати вироблену продукцію, знайти ринки збуту. Тому і починати варто, в першу чергу, з економічних розрахунків, з проведення маркетингових досліджень, тобто з'ясування, де і скільки можна продати риби на рік, місяць, день і т.д. Зрозуміло, не виключається варіант, коли відбувається невелика кількість риби не для продажу, а виключно для внутрішньогосподарського споживання, для родини. Але й у цьому випадку слід прагнути мінімізувати витрати і вирощувати максимально дешеву рибу. 

Четверте умова - наявність необхідної кількості води належної якості. Для вирощування риби придатні будь-які водойми та ємності, в яких якість води відповідає рибогосподарських вимогам. Перші три умови досить прості і зрозумілі будь-якій людині. Остання умова вимагає пояснень.



Категорія: Створення рибної ферми | Додав: Guerreros (02.05.2009)
Переглядів: 6983 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 4.2/4 |
Всього коментарів: 3
3 ПАВЛО  
0
скільки коштує викопати ставок? Які вимоги мають бути до місця розміщення майбутнього ставка?
Які затрати ще виникають при розведенні риби?
Яким початковим капіталом потрібно володіти?

1 сява  
0
чи можна розводити рибу в домашніх умовах

2 Guerreros  
0
Звичайно , що можна biggrin

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі rubovodstvo

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рейтинг@Mail.ru

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz