Неділя
19.05.2024
10:53
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Рибництво,література по рибоведенні,статті
Головна Реєстрація Вхід
Короп - Cyprinus Carpio - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Рибництво » Рибництво » Короп - Cyprinus Carpio (Все про життя коропа.)
Короп - Cyprinus Carpio
GuerrerosДата: Неділя, 31.01.2010, 11:53 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
КОРОП

Короп – самий поширений об`єкт рибництва. Представляє сімейство коропових. Розріняють декілька основних видів коропа: лускатий, голий, дзеркальний,рамковий.Також зустрічається досить багато перехідних форм коропа.

Лускатий – тіло риби повністю вкрите лускою.
Голий – луска майже або повністю відсутня.
Дзеркальний – луска розташована смужками вздовж боків та спини. Відмінна ознака у дзеркального карпа луска може досягати великих розмірів.
Рамковий - луски розташовані у вигляді так званої рами біля кореня хвоста,біля краю зябровидної кришки, уздовж черева та уздовж спини.

Короп належить до безшлункових риб, в тому він може харчуватися безперервно, майже протягом усього дня. Коропа по праву можна вважати швидкоростучою рибою, адже дволітки масою 50грам з березня по жовтень даного року при правильному веденні господарства можуть вирости до 1.5кг.

Риба невибаглива, порівняно з іншими цінними представниками такими як форель,сом та інші.Добре переносить нестачу кисню у воді, позитивом є і те, що добре відгодовується на природних кормах.
Статевої зрілості досягає у віці 2-4 років, залежить від умов зростання риби. Нерест відбувається на кінці травня – на початку червня. Самки відкладають ікру у кількості 1-1,5 млн. на рослинність у ділянках які добре прогріваються сонцем.

Розвиток та харчування коропа.
Найінтенсивніший розвиток коропа спостерігається при температурі води 24 градуси.
Не менш важливу роль відіграє кисень у воді, а правильніше сказати його кількість. При насиченні киснем води у кількості 80-100% у більшості риб проявляється максимальний апетит, а ось якщо кількість кисню у воді буде становити 50% , то у коропа апетит падає у 2 рази.
І третє місце я надаю масі риби – це важливий фактор який впливає на харчування. Личинка коропа за одну добу вживає більше 50% їжі від своєї маси, а ось вже дворічні особини коропа не більше 4-5%.
Корми, що вносяться поділяються на дві групи: живі та неживі. Неживі поділяться на тваринні й рослинні.
Тваринні корми більш повноцінні, мають більшу кількість поживних речовин, зокрема білку, для риби вони підходять більше.
Рослинні корми, всі відходи зернових,бобових культур. В асортименті сучасних кормів, що випускаються кількість поживних компонентів складає понад 20 штук.
В теперішній час досить великої популярності набувають гранульовані корми. Для молоді риб – крупчасті і грануловані для дорослих особин. Найкращими гранульованими кормами є ті, що мають напилення тоненької жирової плівки, це дає змогу гранулам утримуватись у воді довший термін часу і не розчинюватись.

По всіх питаннях які у Вас виникли
прошу писати на форумі.
Адміністратор сайту http://rubovodstvo.ucoz.com


Кравчук Олександр
 
Форум » Рибництво » Рибництво » Короп - Cyprinus Carpio (Все про життя коропа.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz